Zestaw wyciągowy PellPal D wentylator + sterownik

Zestaw wyciągowy do kotła na drewno typ PellPal D. Zawiera wentylator wyciągowy spalin oraz sterownik obsługujący pompę kotła zgazowującego drzewo oraz bufora ciepła.

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: PellPal_D_zestaw_wyciągowy
  • Producent: Elektro-Miz
  • Dostępność: DOSTĘPNY DOSTĘPNY

  • Historia ceny
  • 780,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Przelewy24
  • Sprawdź raty
Kontakt z naszymi konsultantami:
 
📞 Centrala +48627418163
📞 Grzegorz 509865669 gwichlacz@kotlarstwo.info
📞 Bartek 786818304 bwichlacz@kotlarstwo.info
📞 Michał 798480150 mjamrozik@kotlarstwo.info
 
Zamówienia przyjmujemy tak jak lubisz:
 
👉 telefonicznie,
👉 przez sklep internetowy www.kotly24.pl
👉 portal Allegro, kotlarstwo_info
👉 mailowo na adres sklep@kotly24.pl
 
Zapraszamy instalatorów do współpracy:
 
📞 Grzegorz 509865669 gwichlacz@kotlarstwo.info

Prawidłowy proces spalania z zachowaniem odpowiednich parametrów możliwy jest przy odpowiednim ciągu kominowym. W przypadku zbyt niskiego ciągu w kominie spalanie w kotłach w tym także w kotłach PellPal D może być nieefektywne.
Aby zwiększyć ciąg kominowy należy zastosować wentylator wyciągowy montowany na kominie (czopuchu) kotła, którego pracą steruje odpowiedni regulator w tym przypadku oferowany przez nas sterownik PellPal D. Do kotłów PellPal D opalanych drewnem gdzie proces spalania następuje na ruszcie żeliwnym można wykorzystać specjalnie przygotowany do nich zestaw.
Konstrukcja kotłów PellPal D została tak opracowana, że w elemencie wylotowym komina zaprojektowane zostało miejsce gdzie można zamontować wentylator wyciągowy. Tak opracowane rozwiązanie powoduje, że nie trzeba dokonywac modyfikacji w istniejącym w danym budynku kominie.


Zgazowanie drewna - nowoczesne rozwiązanie dla domowego ogrzewania

Zgazowanie drewna - nowoczesne rozwiązanie dla domowego ogrzewania

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologiczne źródła energii. Jednym z nich jest zgazowanie drewna, czyli proces przetwarzania drewna w gaz, który może być wykorzystany do ogrzewania domu. W tym artykule omówimy jak działa proces zgazowania drewna oraz jakie urządzenia są potrzebne do jego przeprowadzenia. Przedstawimy również zalety i wady ogrzewania domu...
PANEL TERMOSTATYCZNY POKOJOWY TERMOMIZ

PANEL TERMOSTATYCZNY POKOJOWY TERMOMIZ

Panel pokojowy do sterownika PellPal - informacje Panel termostatyczny Termomiz tzn. pilot pokojowy to standardowy termostat pokojowy, który po podłączeniu do regulatora PELLPAL PID PELLET, dodatkowo informuje o aktualnej temperaturze na kotle jak i na bojlerze (CWU). Dodatkową zaletą jest możliwość edytowania tych temperatur bez wychodzenia do kotłowni.